Petangové ihrisko

Petangové ihrisko

Milí rodičia a susedia – ťahanovčania,

Rada rodičov školy sa rozhodla vytvoriť 2 nové športoviská (Petangové ihrisko s lavičkami+odpadk.kôš a ping-pong. zázemie s 2 stolmi a lavičkou) v areáli ZŠ Belehradská 21.
Aj takýmto spôsobom by sme radi podporili zdravý životný štýl , aktívny pohyb a možnosť stráviť voľné chvíle spolu s rodinou a priateľmi športovou aktivitou priamo v srdci nášho sídliska na Ťahanovciach.
Nižšie nájdete zopár fotiek z realizácie projektu výstavby Petangového ihriska v areáli ZŠ Belehradská 21. Ping-pong. stoly budú osadené začiatkom roka 2022.

Petangové ihrisko je už pripravené pre deti a širokú verejnosť na využívanie. Vedľa ihriska je k dispozícii metla na úpravu plochy po hre.
Sady petangových gúľ sú k dispozícii na vrátnici v škole do 18.00 hod. po zložení zábezpeky 20 € a je možné si ich nechať aj cez noc.

Teší nás, že vďaka odhodlaniu a ochote dobrovoľníkov z radov rodičov sa podarilo vybudovať ďalšie športoviská nielen pre deti, ale aj pre širokú verejnosť. Nech nám všetkým slúžia.
Ďakujeme za pomoc a spoluprácu všetkým, ktorí pomohli pri realizácii tohto projektu.
Veľká vďaka za finančnú podporu patrí Fondu zdravia mesta Košice, MČ Sídlisko Ťahanovce, mestu Košice prostredníctvom Dobrovoľníckeho grantu a Rade rodičov školy ako investorovi tohto projektu.
Spoločne dokážeme viac.