Dostaňme ovocie a zeleninu do našej školy!

Dostaňme ovocie a zeleninu do našej školy!

Vážení rodičia, milí žiaci a žiačky,

čerstvého ovocia a zeleniny nie je nikdy dosť. Vďaka nemu sme zdravší a s vyváženou stravou nám to aj viac myslí. A to sa v škole vždy zíde! Preto potrebujeme dostať ešte viac ovocia a zeleniny do školy.

Kaufland tento rok organizuje 3. ročník projektu Čerstvé hlavičky a hľadá partnerské školy pre každú zo svojich predajní, ktoré od nich získajú pravidelný prísun kvalitného ovocia alebo zeleniny pre svojich žiakov na celý rok.
Došlo k zmene pravidiel, pokladničné bločky sa už nezbierajú. Stačí, ak na stránke cerstvehlavicky.sk nájdete našu školu a zahlasujete za ňu! Každý hlas sa počíta a aj naša škola sa môže stať jednou zo 70 škôl, ktoré budú dostávať ovocie a zeleninu pre žiakov celý školský rok 2021/2022.

Podporte našu školu v tomto projekte a pomôžete nám zabezpečiť pre Vaše deti pravidelnú porciu zdravej a čerstvej zeleniny a ovocia.

Radi Vám pomôžeme pri registrácii. Sme školou s vysokým počtom žiakov a hlasy sa prepočítavajú. Na dorovnanie súperovho 1 hlasu (škola s nízkym počtom žiakov) potrebujeme 8 našich hlasov. Zvládnuť sa to dá, potrebná je pravidelnosť hlasovania (PO- NE) a zapojenie čo najväčšieho okruhu ľudí. Prosím Vás o propagáciu hlasovania vo Vašich rodinách a u Vašich známych.
S vďakou Jozef Semanič, ZRŠ

zdroj: https://zsbelehradska.sk/dostanme-ovocie-a-zeleninu-do-nasej-skoly-2/